Przejdź do treści strony

Przychodnia Słoneczna — kilka słów o nas

Jesteśmy dumni z naszej długoletniej tradycji, jako niepubliczna placówka opieki zdrowotnej działająca od 1999 roku. Założona przez Doktora Leopolda Kmiecia, była pierwszą tego typu placówką w dawnym województwie radomskim. Do maja 2019 roku, nasza siedziba znajdowała się przy ul. Czachowskiego 5 w Siennie.

Obecnie serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej Przychodni mieszczącej się przy ulicy Słonecznej 2 w Siennie. Przychodnia prowadzona jest przez spółkę Bartosz Kopański Spółka Komandytowa, która dba o najwyższą jakość oferowanych usług.

O nas

Dbamy o naszych pacjentów

W trosce o komfort i zadowolenie naszych pacjentów, stale dążymy do doskonalenia naszych standardów. W 2022 roku przystąpiliśmy do projektu Dostępność Plus dla Zdrowia, aby jeszcze lepiej dostosować naszą Przychodnię do potrzeb wszystkich pacjentów.

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyliście nas, wybierając naszych lekarzy oraz personel pielęgniarski. Pragniemy otaczać Was profesjonalną, troskliwą i ciepłą opieką medyczną, aby każda wizyta w naszej Przychodni była przyjemna i efektywna.

Zapraszamy serdecznie do naszej Przychodni Słonecznej – razem dbajmy o zdrowie!

Galeria zdjęć naszej placówki

Zakres działalności naszej placówki w polskim języku migowym

W Przychodni Słonecznej dbamy o naszych pacjentów we wszystkich aspektach opieki zdrowotnej. Jesteśmy świadomi, że różnorodność i indywidualne potrzeby naszej społeczności są niezwykle ważne. Dlatego z dumą prezentujemy nagranie w polskim języku migowym opisujące zakres działalności naszej placówki.

Skorzystaj z naszych usług

Chcesz umówić się na wizytę lub sprawdzić godziny otwarcia naszej placówki? Zapraszamy do podstrony kontaktowej.